Pedikúra a relax

Popis

Pravidelná mokrá pedikúra je výborná prevencia pre zdravie vašich chodidiel. Spomalí proces vytvárania hrubej pokožky a dokáže pomôcť aj pri zarastaní nechtov. Nechajte sa rozmaznávať a doprajte si v rámci pedikúry aj záverečnú masáž chodidiel, ktorá vám prinesie maximálne uvoľnenie.
Trápi vás nejaký zdravotný problém a neviete si s ním rady? Je dosť možné, že vám pomôže reflexná masáž chodidiel!
Vďaka prepojeniu reflexných zón s celým organizmom je masáž chodidiel veľmi účinnou metódou pri udržovaní zdravia. Kompletnou masážou chodidiel aktivujeme hormonálny systém, všetky vnútorné orgány, trávenie či vylučovanie. Organizmus bude po masáží pracovať viac harmonicky. Reflexná masáž chodidiel vás doslova postaví na nohy. Doprajte si ju po pedikúre alebo len tak samostatne. 
Máte na jeseň od chladu a vetra popraskané ruky? Pôsobia staro a zvädnuto? Doprajte im výživu a omladený vzhľad vďaka peelingu a parafínu.
Peeling pokožku dôkladne prečistí a zjemní. Parafín je špeciálna forma vosku obohatená o vitamín E. Zábal rúk alebo chodidiel v teplom parafíne má blahodárne účinky na suchú a popraskanú pokožku. Uvoľňuje svaly a kĺby, prehrieva a zlepšuje krvný obeh. Prispieva ku zmierneniu bolestí pri artritíde, umožňuje lepšie vstrebávanie výživných látok. Zábal má viditeľný estetický efekt. Pravidelnými parafínovými zábalmi docielime spevnenie nechtov, krásnu a hodvábnu pokožku, jej viditeľné a okamžité omladenie, ale aj uvoľnenie bolestivých kĺbov a stuhnutého zápästia, ktoré je dôsledkom aj jednostrannej námahy, napr. pri práci za počítačom. Parafínový zábal kombinuje zdravotné aj estetické účinky a určite si ho zamilujete.

Zároveň je možné vybrať si aj z niekoľkých ďalších masáží, ktoré prinesú Vášmu telu dokonalý relax. 

Objednávky: 0905 122 564 alebo cez správu. Teší sa na vás Danka 

 

Otváracie hodiny

Pondelok
08:00 - 18:00
Utorok
08:00 - 18:00
Streda
08:00 - 18:00
Štvrtok
08:00 - 18:00
Piatok
08:00 - 18:00
Sobota
-
Nedeľa
-

Kontaktné údaje

Adresa
Opatovská 15
911 05 Trenčín

Telefón
0905122564

E-Mail

Web
https://www.facebook.com/pedikuramasazedanka/

Salón