Podológia, medicinálna pedikúra, zdravotná manikúra ELLEN education&care

Popis

Sme iní! 

Či  sa staráte o svoje prírodné nechty, ste nositeľka gélových nechtov, alebo vám jednoducho záleží na zdraví vašich nôh a rúk, nebodaj trpíte nejakým ich ochorením či deformáciou, vždy u nás nájdete kvalitné služby. No nie len to, ale aj podrobné vysvetlenie etiológie vzniku vášho problému, trpezlivé zodpovedanie všetkých vašich otázok a samozrejme navrhnutie riešenia danej situácie.

            Štúdio je zamerané na zákazníčky, ktoré hľadajú komfort, chcú si oddýchnuť  a vychutnať čas, ktorý venujú sebe a starostlivosti o seba,                                           ale zároveň hľadajú odbornú starostlivosť a profesionálne ošetrenie. 

 

Pôsobíme ako zakladajúci člen a člen dozornej rady "Slovenskej podologickej spoločnosti", skupín "Imkor", "Profesionálna pedikúra-podológia" a "Fotodynamická terapia" .

Pri svojej práci používame výhradne profesionálne, nie komerčné prípravky na ošetrenie rúk, aj nôh. A aby som nezabudla na jednu z najdôležitejších vecí: u nás vám vieme zaručiť 100%-nú hygienu pracovného prostredia a nástrojov!                                                                                                          

Svoju odbornosť a kvalifikáciu si neustále zvyšujeme účasťou na školeniach, seminároch, workshopoch a v súčasnej dobe aj štúdiom

na Strednej zdravotníckej škole odbor podológ..

Cieľom nášho štúdia je vytvoriť v ňom takú atmosféru a poskytnúť vám informácie na takej odbornej úrovni, aby ste sa k nám s dôverou vracali aj naďalej.

 

 

Otváracie hodiny

Pondelok
09,00 - 17,00
Utorok
09,00 - 17,00
Streda
09,00 - 17,00
Štvrtok
09,00 - 17,,00
Piatok
08,00 - 12,00
Sobota
zatvorené
Nedeľa
zatvorené

Kontaktné údaje

Adresa
Bajkalská 5/A
831 04 Bratislava

Telefón
00421 907 298 002

E-Mail

Web
www.nechtyela.sk

Salón

Práca

Certifikáty